چه آیا می‌خواهید بک لینک برای تغییر چیست؟

ویرگول یک شبکه اجتماعی برای محتواهای فارسی است که افراد با عضویت در آن میتوانند مطلب بنویسند و نوشتههای دیگران را بخوانند. در نتیجه اگر با قیمت بالای این محصول مشکلی ندارید و به دنبال یک لپ تاپ گیمینگ بزرگ برای کسب بهترین تجربه گیمینگ میگردید، لپ تاپ Asus ROG STRIX G16 G614JI یکی از بهترین محصولات برای شماست. بسیاری از شرکتهای بزرگ و کوچک علاقه دارند نظرات مشتریان خود را به نمایش بگذارند. انکر تکست ها کلمات کلیدی لینک شده ای هستند که ارزش بالایی دارند. درباره انکر تکست که سه مقاله معرفی کردیم. با خواندن آنها استاد تعیین انکر تکست میشوید. با پیاده سازی این موارد می توانید رتبه بالایی را در نتایج گوگل بدست آورید. در کل بکلینک برای صفحههایی گرفته میشود که میخواهیم رتبه بالاتری در نتایج جستجوی گوگل بگیرند. در این مرحله میتوانید خودتان صفحهای در ویکیپدیا با کمک محتوای خود ایجاد کنید یا از ویکینویسها برای این کار کمک بگیرید. در دیگر روشها هم به همین شکل سعی کنید تا جایی که امکان دارد محتوایی مرتبط و با کیفیت در کنار لینک خود ایجاد کنید. در این روش کافی است به سوالات جواب دهید یا در موضوعات انجمنها فعالیت کنید و هر وقت موضوع یا سوالی مرتبط با وبسایت شما مطرح شد در پاسخ به وبسایت خود لینک دهید.

Answer”, “text”: “اگر از یک وب سایت با کیفیت و رنک عالی به سایت شما لینک داده شود، به بیانی ساده در نظر گوگل اعتبار کسب خواهید کرد. به جز انواع گفته شده بکلینکهایی هستند که در صفحهها و وبسایتهای مختلف بدون در نظر گرفتن فاکتورهای تاثیرگذار درج میشوند. ۱. رسانه مورد نظر حتماً محتوای مرتبط داشته باشد یا حداقل محتوای آن عمومی باشد. جدا از درست یا غلط بودن این ترفند امروزه منسوخ شده است و شما در 90 درصد حالت ها نمیتوانید باتری لپ تاپ خود را در بیاورید زیرا خود شرکت های سازنده شروع به گذاشتن باتری به درون لپ تاپ کردند و شما مانند گذشته نمیتوانید به راحتی باتری لپ تاپ خود را جدا کنید. انجام این کار ها سخت تر رفتن به سایت های غیر معتبر برای دریافت بک لینک و یا خرید بک لینک معتبر است. خب این آمار خودش گویای همهچیز است؛ یعنی گوگل بزرگترین منبع ترافیک سایت شماست.

حالا صفحه هدف را دارید، انکر تکست را مشخص کردهاید و میخواهید از شناسه فالو استفاده کنید. لینک فالو یا دوفالو (Dofollow): لینکهایی هستند که موتور جستجو آنها را دنبال میکند و وارد صفحه مقصد میشود. گوگل برای اینکه موضوع یک صفحه را تشخیص دهد، به کلمات کلیدی موجود در آن نگاه میکند. البته که کمتر کسی چنین هزینهای برای یک کیس میکند اما خرید این کیس برای افرادی که میلیونها دنبالکننده در یوتیوب یا توییچ دارند، کار خیلی غیرمعقولی هم نیست. مهم نیست در صفحه چندم یا رتبه چندم است. ساختن لینک UTM اصلاً سخت نیست و اگر هم نمیدانید چیست و چطور ساخته میشود نگران نباشید. در وبسایت نوین ابزار ساخت لینک UTM داریم و در همان صفحه توضیحات کاملی دادهایم. خرید رپورتاژ، ساخت بکلینک، فعالیت در شبکههای اجتماعی از جمله مهمترین اقدامات سئو خارجی میباشد. به همین دلیل گوگل به شما توضیح داده است از چه کار هایی در لینک سازی خارجی پرهیز کنید. محبوبیت ویرگول اینقدر زیاد شده است که در حال حاضر هزاران نفر در آن عضو هستند و مطالب مختلف منتشر میکنند و خیلی از این نوشتهها به نتایج اول گوگل راه پیدا میکنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار