پانل گچ برگ ضد آب فروش پانل گچ برگ ضد آب و ضد رطوبت با جنس اصلی کناف | panelgachikanaf

کناف نام تجاری و در واقع نام خانواده و مؤسسه‌ای با فعالیت‌هایی در سطح بین‌المللی و در زمینه محصولات ساخت و ساز خشکاست. این شرکت آلمانی در سال ۱۹۳۲ توسط دو برادر به نام‌های «کارل و آنفوس کناف» تأسیس شد. با توجه به قدمت ۸۰ ساله‌اش، می‌توان آن را یکی از شرکت‌های بین‌المللی مشهور و شناخته شده در صنایع ساختمانی دانست که بیش از ۱۸۰۰۰ نفر در دفاتر و کارخانه‌های آن در سرتاسر جهان فعالیت می‌کنند.

لینک‌های سایت

پانل گچ برگ ضد آب فروش پانل گچ برگ ضد آب و ضد رطوبت با جنس اصلی کناف | panelgachikanaf

به این صورت که می‌توان در طرف خشک از صفحات گچی کناف و در طرف مرطوب از آکواپانل و یا در هر دو طرف از آکواپانل جهت پوشش دیوار استفاده کرد. جهت اتصال این صفحات بر روی زیرسازی درای وال می‌توان از پیچ های پانل کناف به ابعاد مناسب استفاده کرد. مواد تشکیل دهنده هسته گچ برگ کناف از ذرات گچ خام و یک نوع چسب سرد، به نام ترموست تهیه می شود که این مواد پخت شده پایداری بسیار خوبی دارند و همچنین دارای خواص عایق صوتی و عايق حرارتی بالایی هستند. ابعاد این گچ برگها کاملا با استاندارد جهانی مطابقت دارند و سطح هسته گچ برگ کناف ایران را با اضافه کردن روک های کاغذی درجه یک تکمیل می کنند. در یک جمع بندی باید گفت کیفیت قیمتی ندارد و شما می‌توانید با شبکه عاملین کناف ایران در تماس باشید.

ارسال و پخش کناف در تهران و سراسر ایران

امروزه گچ برگ در اندازه ها و ضخامتهای استاندارد عرضه می شود همچنین ورقهای گچی مورد استفاده در پروژه‌های مسکونی و تجاری معمولاً 2.4 متر طول و 1.2 پنل گچی کناف متر عرض دارند. گروه تولیدی نما پوشش شرق، به عنوان رتبه اول تولید و صادرات تایل گچی، مصالح مدرن ساختمانی، منسوجات بی بافت و صنایع غذایی، بخش بزرگی از نیازهای داخل کشور و صادرات را تامین کرده است. رنگ کناف گچبرگ ضد رطوبت سبز است و این تفاوت رنگ برای تمایز آن از کناف ساده سفید و ضدحریق به رنگ قرمز می باشد. صفحاتی هستند که گچ تشکیل دهنده آن ها با مواد مقاوم در برابر رطوبت ترکیب شده و برای محیط های مرطوب مناسب می باشند . پانل های گچی MR برای آشپزخانه ها ، سرویس های بهداشتی ، فقط در سقف استخر مناطق مرطوب و سایر محیط های نمناک مورد استفاده قرار می گیرند .

  • که این پانل ها سبز رنگ هستند و در مقابل آتش سوزی و رظوبت مقاوم انداما ضد آب نیستند.
  • پوشش کاغذ کرافت این پنل گچی سبز کم رنگ بوده و عمرما در سقف کاذب و دیوارها در سرویس های بهداشتی و سقف کاذب استخرها و کابری های با رطوبت بالا استفاده می گردد .
  • در صورتی که حجم رطوبت و آب کم باشد میتوان از پانل ضد رطوبت کناف یا پانل MR استفاده کرد اما در غیر این صورت باید از پانل بوردکس و یا آکوآپنل و یا انواع پانل فایبر سمنت برد که پایه سیمانی هستند استفاده شود.
  • برای استعلام قیمت کناف با اجرا و از صفر تا صد بهتر است که محل پروژه توسط نصابان ماهر و با تجربه بازدید شود.

طراحان باید نوع گچ برگ مورد استفاده را بدانند زیرا می تواند هزینه ساختمان را کاهش دهد و در عین حال کیفیت آن را نیز بهبود بخشد. ما سعی داریم که درمجموعه خویش ازبهترین نوع برندهای تولیدی کشور نیاز مشتریان گرامی را برطرف نماییم. جهت ارائه‌ی بهتر وسریع تر محصولات با شماره مندرج تماس حاصل فرمایید تا سفارشتان براساس‌ نرخ روز ودر اسرع وقت ثبت وبرای شما ارسال گردد. بطور گسترده ای تولید این نوع از محصولات گچی برای پاسخگویی به انواع نیازهای صنعت دکوراسیون وساخت و ساز های داخلی وحتی خارج از کشور درحال تولید است. گچبرگ کناف دارای کیفیت های مختلفی است که آن را به یکی از بهترین مصالح ساختمانی برای طراحی داخلی تبدیل می کند.

علاوه بر پانل گچی کناف از پانل سیمانی فایبر سمنت برد نیز استفاده فراوان می­شود. پانل گچی ساده به رنگ کرم است که از گچ فشرده و مقوا ساخته شده، این نوع گچ برگ با هدف کابرری عمومی تولید و در سقف و دیوارهای کاذب کناف استفاده می­­شود. همچنین جهت پوشش خارجی دیوارهای وال اسپید می‌توان از صفحات سیمانی همچون سمنت برد و یا آکواپانل استفاده نمود. معمول‌ترین پوشش مورد استفاده در ساختارهای خارجی کناف صفحات سیمانی (آکواپانل) هستند. به این صورت که پس از اجرای زیرسازی مناسب، جهت پوشش طرف داخلی دیوار می‌توان از انواع گچ برگ های کناف و یا سایر برندها و یا صفحات سیمانی و جهت پوشش نمای خارجی دیوار که در معرض فضای باز قرار دارد از صفحات سیمانی استفاده شود. که به طور کلی پرکاربردترین این نوع دیوارها ساختار W111 و W112 است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار