هیتر برقی سه فاز انرژی مدل EH0150 خرید هیتر انرژی انرژی نوین-اخگرتابش

بازدید کنندگان و مشترکین محترم گروه کارخانجات هیمورا برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاهده انواع مدل های هیتر تابشی لوله ای و سرامیکی می توانید با کلیک بر روی دکمه هدایت وارد بخش تخصصی هیتر های تابشی شده و به راحتی نوع هیتر تابشی موردنیاز خود را انتخاب نمائید. رفلکتور همان ورق استیل خم شده با انتهای رفلکتور می باشد که وظیفه تجمع حرارت و انتقال آن به سطح را بر عهده دارد و مشعل که وظیفه ایجاد احتراق موردنیاز برای هیتر را برعهده داشته و همچنین فن وظیفه انتقال مونواکسید ایجاد شده از اشتعال به خارج از محیط را بر عهده دارد. واشر مسدود کننده قبل از فن مکنده نصب گردیده تا حرارت به راحتی از طریق مونواکسید از محیط خارج نگردد و تا حدودی بتواند راندمان سیستم فن دار را افزایش دهد. حال در هنگام نصب این سیستم یک عدد تایمر و ترموستات آنالوگ یا دیجیتال برای سهولت در استفاده از سیستم لازم هست تا بتوان به صورت اتوماتیک از این سیستم بهره مند شد. برای استفاده از این سیستم در محیط های مسقف کارگاهی در خروجی هیتر های تابشی یک عدد فن نصب می گردد که مونواکسید ایجاد شده را از طریق دودکش به بیرون انتقال می دهد. در حالت کلی میزان بازدهی هیتر های تابشی بدون فن نسبت به فن دار بسیار بالا می باشد که در بخش های بعدی توضیحات لازمه برای تفاوت راندمان این دو هیتر به صراحت توضیح داده خواهد شد پس برای رفع ابهامات در انتخاب این محصول تا آخر این پست مارو همراهی کنید.

دانمارک استفاده از سامانه‌های بخاری برقی را در ساختمان‌های جدید ممنوع کرده‌است. در مورد ساختمان‌های تازه می‌توان از روش‌های کاهش مصرف انرژی‌ای بهره جست که نیاز به بخاری‌های برقی را تقریباً از بین می‌برد. ولتاژهای در نظر گرفته شده برای این دستگاه 3 کیلووات، 6 و 9 کیلو وات است که با استفاده از کلیدهای مخصوص تنظیم ولتاژ می توان برحسب احتیاج کاربر، هیتر برقی را براساس آنها تنظیم نمود.

در بخاری الکتریکی تابشی، تابش حاصل می‌تواند تا زمانی که به جسمی برخورد نکرده ‌است از فضا عبور کند. خب این سیستم در کف ساختمان نصب می شود و حرارت را بصورت تابشی به محیط منتقل می کند. بله در ساخت این هیترها از یک کلید دیمر استفاده کردیم تا بتوانید به دلخواه دور فن را کم یا زیاد کنید. هیتر چتری انرژی گرمایی را به شکلی سریع تولید کرده و محیط را گرم می نمایند. این دستگاه دارای فن سانتریفیوژ دو دور ( کند ، تند) میباشد که نسبت به نوع انتخاب شما مبنی بر قدرت دستگاه و روشن بودن تعداد المنت ها با دور کند یا تند کار میکند .

بخاری‌ برقی مادون قرمز که به آن‌ بخاری‌ برقی تابشی نیز گفته می‌شود؛ طیف الکترومغناطیسی مادون قرمز ایجاد می‌کند. این نوع اساساً برای گرم کردن مستقیم اجسام یا افرادی که در مقابل آن‌ها هستند، طراحی شده‌اند و قادر به گرم کردن هوا و فضای اتاق به شکل یکنواخت نیستند. نخیر با توجه به اینکه این دستگاه ها فقط با برق کار می کنند هیچگونه گاز آلاینده ای تولید نمی کنند، به همین دلیل نیازی به نصب دودکش ندارند. این نوع هیتر بیشتر به عنوان هیتر مرغداری و گلخانه شناخته شده است زیرا بهترین گزینه برای استفاده به عنوان سیستم حرارت مرکزی می باشد.

پس از خاموش شدن هیتر تا زمانی که هیتر خنک گردد ترموستات کنترل فن تعبیه شده در دستگاه وظیفه خنک کردن دستگاه را بعهده دارد. علاوه بر این، هنگام تمیز کردن حتماً توجه داشته باشید که بخاری کاملاً خاموش باشد و آن را از پریز برق بکشید. اگر هر یک از مشکلات زیر به وجود آمد، در اسرع وقت با خدمات مجاز آن تماس بگیرید.

هیتر برقی فن دار سه حالته 24000

در این صورت می توان با توجه به شرایط محیط، بهترین دما را برای بخاری برقی تنظیم کرد. با رسیدن فصل سرما، بسیاری از مردم به دنبال خرید وسایل گرمایشی برای محیط منزل و یا محل کار خود هستند. بخاری برقی یکی از وسایل گرمایشی محبوب به حساب می آید که می توان از آن برای گرم کردن محیط استفاده کرد. در بخاری های برقی انرژی الکتریکی دریافتی به انرژی گرمایی تبدیل می شود. بخاری های برقی در انواع مختلف تولید می شوند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. در کنار این محصولات انواع دیگری از وسایل گرمایشی مانند بخاری کرسی برقی تولید شده اند.

هیتر برقی سه فاز انرژی مدل EH0150 خرید هیتر انرژی انرژی نوین-اخگرتابش

کیفیت بالای این محصول از عوامل موثر در انتخاب این دستگاه توسط کاربران می akhgartabesh باشد. شاید فکر کنید چطور یک دستگاه حرارتی با وجود مزایای بسیاری که دارد میتواند نقاط ضعف نیز داشته باشد. خب دوستان این امریست طبیعی و هر دستگاه گرمایشی مسلماً از بعضی جهات عیوبی دارد. هیترهای برقی خانگی هیمورا نیز از این قاعده مستثنی نیستند و مصرف برق بالایی دارند. این هیترها قادر به گرم کردن محیط هایی با مساحت بالا نیستند و اگر می خواهید از آنها در کارگاه ها و سالن های بزرگ استفاده کنید مطمئناً نیاز گرمایشی محیط تان را تامین نخواهد کرد. با توجه به اینکه این دستگاه ها دارای المنت هستند اگر اجسام را نزدیک آنها قرار دهید احتمال آتش سوزی وجود دارد و بهتر است آن را با فاصله ای بیش از یک متر از اجسام قرار دهید.

این هیتر ها در نمونه های مختلفی از جمله هیترهای تابشی و هیترهای فن دار که به آنها بخاری برقی فن دار نیز گفته میشود در بازار موجود است . کلیه هیترهای برقی انرژی در صورت نصب توسط سرویس‌کاران مجاز شرکت انرژی دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش توسط شرکت انرژی می باشند. یک بخاری برقی خوب ایرانی باید منطبق بر استانداردهای ایران ساخته شده باشد تا مصرف برق کم و عملکرد ایمنی داشته باشد. خرید بخاری برقی ارزان ولی بدون استاندارد باعث افزایش خطراتی مانند آتش‌سوزی می‌شود و عملاً آسیب‌های بسیاری به سیستم گرمایش خانگی شما وارد می‌کند.

  • قیمت بخاری برقی فن دار کمی بیشتر است اما با توجه به اینکه فواصل طولانی‌تری را روشن می‌کند، کاملاً به صرفه و اقتصادی است.
  • همانطور که پیشتر هم ذکر شد، کارکرد بخاری های برقی شبیه به بخاری های گازی نیست.
  • بازدید کنندگان و مشترکین محترم گروه کارخانجات هیمورا برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاهده انواع مدل های هیتر تابشی لوله ای و سرامیکی می توانید با کلیک بر روی دکمه هدایت وارد بخش تخصصی هیتر های تابشی شده و به راحتی نوع هیتر تابشی موردنیاز خود را انتخاب نمائید.
  • ما تو این بخش سعی داریم تمامی سیستم های حرارتی (هیتر ها) را از لحاظ معایب و مزایا براتون تشریح کنیم تا شما بهتر انتخاب کنید.
  • در بخاری الکتریکی تابشی، تابش حاصل می‌تواند تا زمانی که به جسمی برخورد نکرده ‌است از فضا عبور کند.
  • بسیاری از انواع بخاری‌های بیس برد دارای لوله‌های مسی هستند که از مسیر یک مبدل حرارتی، که از طریق آن آب جوش دیگ بخار برای تولید گرما پمپ می‌شود، عبور می‌کنند.

این نوع بخاری برقی نیز مانند بخاری برقی‌های تابشی دارای المنت هستند با این تفاوت که بجای اینکه گرما توسط سطح بخاری به محیط انتقال داده شود، توسط فن به محیط انتقال داده می‌شوند. بازدهی این بخاری‌ها نسبت به بخاری برقی‌های تابشی نسبتا بالاتر می‌باشد. بخاری برقی فن دار معمولا دارای ترموستات تنظیم و سنسور خاموش شدن در صورت گرم شدن بیش از حد فضا می‌باشد و از این نظر نیز امنیت بالاتری دارد. برای نصب این نوع بخاری برقی، از کابل‌های گرمایش از کف که در کف اتاق‌ها تعبیه می‌شوند، استفاده می‌شود. معمولا به کمک جریان همرفتی و رسانش باعث انتقال گرما به کف اتاق و سپس محیط می‌شود. اصولا گرمایش از کف یک گزینه عالی برای مصرف بهینه انرژی است و یک جریان حرارتی یکنواخت در اتاق فراهم می‌کند؛ اما نصب سیستم آن فقط در تاسیسات یک ساختمان جدید ممکن است و برای ساختمان‌های ساخته‌شده امکان آن وجود ندارد.

هیتر برقی فن دار (سه فاز) – مدل EH0150

از دیگر هیترهای خانگی برقی این شرکت که در بین مشتریان استقبال بالای داشته هیترهای تابشی دیواری هستند که بصورت موضعی محیط را گرم می کنند. شما می توانید این هیترها را در محیط نصب کنید تا حرارت از بالا بر کف ساطع و محیط بصورت یکنواخت گرم شود. خب اگر خواهان دستگاه گرمایشی مدرن هستید این دستگاه می تواند گزینه مناسبی باشد و حتی در حالت ریموت دار نیز قابل ساخت است. با سرد شدن هوا هر خانه ای به یک سیستم گرمایشی مناسب نیاز دارد و اگر ندانید چه سیستمی مناسب محیط شماست مسلماً به مشکل بر می خورید و هزینه ای که بابت خرید آن صرف کرده اید هدر خواهد رفت.

بخاری برقی سرامیکی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار