نکات مهم آرایش لب و ماندگاری آن + آموزش کامل | takdoo-تکدو

شما می‌توانید از پودر جاذب چربی هم استفاده کنید تا خط لب کشیدن راحتتر شود. در این بخش، طی پنج مرحله به شما یاد می‌دهیم که چگونه و در کمترین زمان به درستی خط لب بکشید و آرایش لب ها را کامل کنید. این آموزش زدن خط لب را از دست ندهید؛ چرا که خط لب با رژلب جلوه بی نظیری ایجاد می کند.

نکات مهم آرایش لب و ماندگاری آن + آموزش کامل | takdoo-تکدو

۷ – حالا دوباره رژ لب را به صورت ضربه ای روی لب ها زده و در صورت تمایل، وسط لب ها را برق لب بزنید. ۳ – با همان مداد لب روی لب ها ، بخصوص اطراف خط لب را پر می کنیم.این روش باعث می شود خطی که کمی بیرون از لب ها کشیده اید، با انعکاس نور دیده نشود و لب ها کاملا پر و طبیعی به نظر برسند. یکی از آیتم های مهم آرایش که در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد , آرایش لب است. اگر لب های شما باریک است به ادامه مطلب که مدلهای زیبای آرایش لب باریک و نکاتی درخصوص نحوه آرایش آن است دفت فرمایید. برای برجسته کردن لب ها انتخاب خط لبی که با رنگ لب ها همخوانی داشته باشید یکی از مهم ترین موارد است. در انتهای آموزش آرایش لب ها با کمک یک براق کننده لب هایتان را درخشنده و براق کنید.

  • اگر می خواهید، لب های شما حجیم تر و پرتر شود در قسمت مرکز لب ها باید ضربه بیشتری بزنید.
  • برای داشتن لبهای زیبا و جذاب باید مراحل آرایش لب را به صورت درست و اصولی انجام دهید.
  • شما همچنین می توانید از هایلایتر برای برجسته شدن لب ها استفاده نمایید.
  • این تکنیک یکی از محبوب‌ترین روش‌هایی است که زنان آسیایی برای کوچک نشان دادن لب‌هایشان از آن استفاده می‌کنند.
سپس بدون آسیب به لب ها باعث حجم دهی و نرم و صاف شدن آن ها می شود. یکی دیگر از ترفندها برای برجسته نشان دادن لب با آرایش، استفاده از برق لب است. پس از این که با مداد لبی نزدیک به رنگ رژ لب، دور لبتان را خط کشیدید، با دقت رژلب خود را بزنید. در آخر نیز با استفاده از کانسیلر، نواحی دور لب را تمیز و برجسته کرده و فرم لب را اصلاح نمایید. حالا یک رژ مایع یا جامد رنگ روشن متناسب با تناژ پوست خود انتخاب کنید و به لب بزنید به طوری که خط لب را نیز بپوشاند و جلوه‌ای طبیعی پیدا کند.

رژلب مدادی شماره 117

اگر روی پوست شما به ویژه دور چشم، چین و چروک های ریز و خطوط دیده می شود از رژلب غلیظ و خیلی تیره نباید، استفاده کنید؛ چون این رژلب ها باعث می شوند چروک های صورت بیشتر دیده شوند. آرایش لب نقش مهمی روی کم یا اضافه کردن جذابیت و زیبایی صورت شما دارد. نزدن رژلب بهتر از زدن رژلب با رنگ های نامناسب و به طور نامرتب است. با قسمت تیز رژلب، خط لب هم می توانید روی لب خود بکشید اگر رژلب شما چرب است، می توانید بین لب های خود بعد از زدن رژلب یک دستمال قرار دهید تا چربی اضافه رژ شما گرفته شود.

پچ لب ورقه ای بیوآکوا ا Bioaqua Lip Mask

این دارو ممکن است به تنهایی یا با داروهای ضد تشنج دیگر تجویز شود. ( پترولیوم ) را با رژگونه مخلوط کنید تا یک رژ لب ماندگار بسازید . لب هایتان را کاملا تمیز کنید و فوندیشن و یا پودر را روی لب هایتان بزنید. اگر می خواهید، لب های شما حجیم تر و پرتر شود در قسمت مرکز لب ها باید ضربه بیشتری بزنید. برای این که برای لب های خود آبرسان طبیعی و یک اسکراب لب طبیعی درست کنید باید عسل و شکر را با هم ترکیب نمایید از این اسکراب لب باید هفته ای یک بار استفاده کنید. برای از بین رفتن سلول های مرده و پوسته اضافی روی لب ها، می توانید از اسکراب لب استفاده کنید.