معرفی نرم افزار نقشه کشی دوربین مدار بسته + لینک دانلود هایک ویژن | معماری نواز

تکمیل‌کننده نهایی پرزانته معماری در دفاتر معماری بزرگ، نرم افزار InDesign است. ایندیزاین نرم‌افزار قدرتمند دیگری از شرکت ادوبی است که برای صفحه‌آرایی و طراحی بروشور، مجله و پورتفولیو ایده‌آل است. استفاده از ایندیزاین در دفاتر معماری برای کنار هم قرار دادن تصاویر خروجی فتوشاپ و ایلوستریتور و آماده برای چاپ کردن مجموعه مدارک است.

معرفی نرم افزار نقشه کشی دوربین مدار بسته + لینک دانلود هایک ویژن | معماری نواز

بعلاوه امکان لایه بندی، برنامه ریزی زمانی، اضافه کردن فهرست‌ها و جداول به طراحی هم مقدور است. آموزش‌های رایگان این نرم افزار به صورت محتوای متنی، تصویری و صوتی وجود دارند. با به کارگیری این نرم افزار تا حد زیادی در پول و زمانتان صرفه جویی می‌کنید. این نرم افزار به معماران، مهندسان، حرفه‌ای‌های حوزه ساخت و ساز و سایر طراحان در جهت طراحی دو بعدی و سه بعدی دقیق کمک میکند. این نرم افزار برای طراحی اشیای مختلف و نقشه کشی و طراحی پلان و تاسیسات فاز 2 مناسب است.

نرم افزار نقشه برداری فیثاغورث Pythagoras

نرم افزار سه بعدی 3ds max یک نرم افزار گرافیکی سه بعدی است که در زمینه های مختلف طراحی سه بعدی بر حسب نیاز مورد استفاده سایت تاسیسات ساختمان قرار می گیرد. با کمک پلاگین هایی مانند Vray می توان رندرهای واقعی از مدل های طراحی شده تهیه کرد. قابلیت های قوی این نرم افزار در تهیه انمیشن های سه بعدی هم که کاملا مشهود است. IBM Rational Rose Enterprise یکی از ابزارهای مدلسازی نرم افزار از طریق عمومی ترین زبان مدلسازی می باشد. به کمک این نرم افزار می توانید به راحتی به آنالیز و مدل سازی محصولات تهیه شده به زبان های C++، ANSI C++، Visual C++، CORBA، Java، Visual Basic بپردازید.

  • نرم افزار Sketchup نیز همانند نرم افزارهای دیگر دارای پلاگین های نسبتا قوی است که طراحان را قادر به طراحی برخی المان های خیلی خاص می کند.
  • این نرم افزار حرفه ای نقشه کشی بر پایه داده های سه بعدی ساختمان امکان داشتن دسترسی سریع به اطلاعات و داده‌های CAD و سایر نرم افزارهای عمرانی را برای مهندسین محترم فراهم می نماید.
  • ابزارهای نرم‌افزاری که در زیر به شما معرفی می‌کنیم، ابزارهایی هستند که در اکثر شاخه‌های عمران کاربرد دارند.
  • امکان طراحی و انجام پروژه های عمرانی ساختمانی به صورت پویا، اقتصادی با استفاده از محاسبات اقتصادی بودجه و برآورد هزینه.

چه آفلاین باشید چه آنلاین، چه در دفتر باشید چه در محل پروژه، با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید طراحی‌های خود را انجام دهید. هر مهندسی که کار میدانی انجام می‌دهد باید این اپلیکیشن را روی گوشی هوشمند خود داشته باشد. شما می‌توانید با ایپ اپلیکیشن، نقشه‌های دو-بعدی و سه-بعدی را مستقیما درون ایمیل یا حافظه‌ی خارجی دستگاه خود باز کرده و تمامی ویژگی‌های یک فایل DWG، شامل رفرنس‌ها، لایه‌ها و زیرلایه‌های عکس‌ها را ببینید. این محصول مایکروسافت، یک برنامه‌ی مدیریت پروژه است که معمولا در پروژه‌های ساخت‌وساز مورد استفاده قرار می‌گیرد. هدف این برنامه، کمک به مدیران پروژه‌ها برای پیشروی مطابق با برنامه‌ی زمانی، مدیریت بودجه و تحلیل حجم کاری است.

شارژما، ساختمان مسکونی خود را به صورت آنلاین مدیریت کنید!

مجموعه ابزار اتوکد الکتریکال به شما این امکان را می دهد که خازن ها را به درستی رسم کنید. از تک قطبی گرفته تا چند قطبی، اتوکد می تواند به شما در ترسیم نمودار مدارهای الکتریکی کمک کند. اتوکد و اتودسک کمک زیادی به طراحان و معماران روی کار ، ایجاد کرده است.

نرم افزار نرم افزار مهندسی خاک و پی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار