خرید طلا بصورت نقد و اقساط جواهری جلوه | hsaatchi

شما طلا را به قیمت نقدی می‌خرید؛ یعنی تامین‌کننده‌یِ تسهیلاتِ خرید قسطی شرکت‌های دیگری هستند و کار آن‌ها تامین اعتبار شماست. در واقع به کمک این اعتباری که دریافت می‌کنید، می‌توانید به صورت نقد، طلای خود را از سایت معتبری که با این شرکت‌ها قرارداد دارد خریداری کنید. در شرایط تورمی، خرید قسطی طلا می تواند جزء گزینه هایی باشد که قدرت خرید اقشار مختلف جامعه را حفظ و ارتقاء می دهد.

  • پس برای خرید طلا، نیاز نیست خود را به زحمت انداخته و به طلا فروشی محل زندگی خود مراجعه فرمایید.
  • برای اینکه بتوانید خرید اقساطی طلا را بدون دردسر و سریع انجام دهید، کافی است تا به سایت دیجی زرگر سر بزنید.
  • بله، همانطور که گفته شد برای انتخاب کالا هم محدودیتی ندارید.

به منظور تضمین پرداخت اقساط توسط خریدار، طلای خریداری شده تا پایان اقساط در گرو جواهری نورا می‌ماند و با پایان آخرین قسط می‌توانید، هم به صورت حضوری جهت دریافت طلا و هم با ارسال پستی آن را دریافت نمایید. اعطای تسهیلات، توسط شرکت همکار انجام می شود و کالا بلافاصله بعد از خرید برای شما ارسال می شود . پس طبیعی است که در صورت عدم توانایی بازپرداخت اقساط، طلای خریداری شده پس گرفته نمی‌شود ولی شرکت ارائه دهنده تسهیلات بر اساس تضامنی که در اختیار دارد میتواند اقدام نماید. با این آپشن شما می توانید بی دغدغه به خرید طلا بپردازید و خرید طلا بدون ریسک داشته باشید.

طلای کم اجرت

به اندازه اقساط باقی مانده, طلایی که مورد استفاده شما نیست , نزد ما تا روز تسویه به امانت می ماند. به نسبت اقساط طلا, سایت طلای ساعتچی چک دریافت میشود و طلا نیز روز اول معامله تقدیم میگردد. ازآنجایی‌که قیمت طلا روزبه‌روز بیشتر می‌شود، پس طلا می‌تواند سرمایه باشد و کاربرد زینتی نیز داشته باشد. فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای تکمیل فرآیند تولید تا مصرف و ایجاد شفافیت در فرآیندها و نظام توزیع، برای مرتفع شدن مشکلات اجتناب ناپذیر است.

بنابراین ممکن است شما در خرید طلا قسطی خود، با اثرات کاهشی یا افزایش در مبلغ اقساط مواجه شوید که طبیعی است و هیچکس نمیتواند آن را پیشبینی کند . جواهری جلوه مفتخر است بستر لازم برای تولید تا توزیع منصفانه (ساخت طلا، خرید طلا، فروش قسطی طلا) با استناد به قوانین اتحادیه طلا و جواهر فراهم نموده است. در سال جدید طیف گسترده ای از شرایط اقساطی از جمله کوتاه مدت ، میان مدت ، بلند مدت ، بدون پیش پرداخت و با پیش پرداخت برای خریداران تعبیه شده تا تمامی هموطنان با در نظر گرفتن شرایط مالی خود قادر به انتخاب تسهیلات دلخواه باشند. در تسهیلات جدید مدت باز پرداخت در سه حالت 4 ماهه ، 6 ماهه و 1ساله تعبیه شده است. از این رو هیچ اجباری بر خریداران مبنی بر خرید 12 ماهه نیست و می توانند به دلخواه از شرایط کوتاه مدت و میان مدت نیز بهره مند شوند. البته لازم به ذکر است بازپرداخت تسهیلات اقساطی خرید طلا فقط و فقط با دسته چک صیادی معتبر امکان پذیر است.

شمش طلا 1 اونسی 24 عیار

خرید طلا بصورت نقد و اقساط جواهری جلوه | hsaatchi

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار