توری حصاری مفتول 2 70 چشمه 7 فنس حصاری مفتول 2.70 چشمه 7 توری کالا | fouladgostar

با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. ولی عموماً به علّت اینکه حالت دو سر پیچ در بارگیری ، حمل و جابه جایی ها ، بهتر مقاومت خواهد کرد و باز نمی شود ، پیشنهاد ما این حالت است . امّا بنا به درخواست مشتری هر کدام از حالتهای فوق قابل اجراست .

فنس حصاری مفتول 2.40 چشمه 6.5

در برابر سایر عوامل اعم از ضربه و یا برخورد بسیار مقاوم است، اما توری حصاری در رطوبت بالا، خیلی زود کیفیت ظاهری خود را از دست می‌دهد. قیمت این محصول نیز تابعی از قیمت فولاد به کار گرفته شده برای ساخت آن است. در نوع سوم که در بالا ذکر شد روکش PVC روی گالوانیزه گرم نشسته و دوام و ماندگاری محصول را چندین برابر می‌کند.

  • بنابراین عمر بیشتری نسبت به سایر توری فلزی های موجود و  نوع فولادی آن داشته و قیمت بالاتری دارد؛ از طرفی ظاهر زیباتری داشته و در هر شرایط آب و هوایی میتوانیم از آن استفاده کنیم.
  • اما کیفیت واقعی این محصولات تنها در کاربرد بلندمدت مشخص می‌شود.
  • در صورتی که بخواهیم توری با ابعاد چشمه مختلف تولید کنیم، می‌بایست قالب چشمه را عوض کنیم.

توری حصاری مفتول 2 70 چشمه 7 فنس حصاری مفتول 2.70 چشمه 7 توری کالا | fouladgostar بنابراین در زمان خرید توری حصاری حتما به نوع و سایز آن دقت داشته باشید. برای تولید توری حصاری معمولا از مفتول گالوانیزه گرم و یا سیم گالوانیزه روکش‌دار که جنس روکش آن از پی وی سی (PVC) است، استفاده میشود. اما هر کدام از جنس‌های توری چه ویژگی‌هایی دارند؟ با آشنایی با این ویژگی‌های می‌توانید درک کنید که هر کدام از این محصولات را در کجا می‌توان استفاده نمود.

خرید توری حصاری از انبار تهران یا کارخانه

ثبت سفارش انواع توری‌های حصاری بنا به نیاز و درخواست مشتری می‌باشد، شما می‌توانید با تماس با ما، از کارشناسان فروش اطلاعات دقیق تری در مورد محصولات خود کسب کنید و بلافاصله سفارش دهید. گالوانیزه شدن توری حصاری قابلیت دوام و طول عمر تا بیش از 40 سال و زیبایی نقره ای مانندی به حصارکشی ما میدهد. قیمت این محصول نسبت به جنس فولاد سیاه، حدودا ۳۰ درصد بیشتر است. انواع این توری به لحاظ جنس مفتول به سه دسته گالوانیزه گرم، روکش دار پی وی سی و مفتول سیاه تقسیم بندی میشوند که هر کدام ویژگی‌های مخصوص خودشان را دارند و باید با توجه به آب و هوای منطقه فنس کشی پیشنهاد مناسب را داد. عمل گالوانیزه شدن در مورد توری ها به این معنی است که مقاومت آهن مفتول در برابر زنگ زدگی را بوسیله ی عنصر روی افزایش میدهند. این روش بسیار کم هزینه تر از رنگ آمیزی توری هاست و از لحاظ کیفیت ماندگاری، بسیار با دوام است.

توری حصاری یک نوع فنس است که با توجه به موارد مصرفی که دارد می‌تواند کاربر‌‌های مختلف از خود نشان دهد. معمولا در مناطق خیلی شرجی و مکان هایی که فنس همیشه در آب باشد از مدل توری حصاری که با لایه ای از PVC پوشیده شده باشد استفاده صنایع مفتولی فولاد گستر میشود. در روش اتومات تمامی مراحل به روش اتوماتیک انجام می‌شود و حتی ممکن است برخی از مراحل به روش نیمه اتومات باشد یعنی هم به صورت صنعتی باشد و هم دستی؛ در این روش به توری حصاری تولید شده می‌توان توری نیمه اتوماتیک نیز گفت. توری حصاری قابلیت جابه‌جایی دارد، یعنی به راحتی می‌توانید در صورت تمایل آن را باز کنید، رول کنید و در جای دیگری مورد استفاده قرار دهید. ساختار توری حصاری به گونه‌ای است که دیدِ افراد را مسدود نمی‌کند. چشمه فنس که توسط شرکت آهن تخفیف تولید می‌شود، ۵ الی ۷٫۷ سانت و به دلخواه مشتری می‌باشد و همچنین این توری‌ها در ارتفاع‌های مختلف نیز تولید می‌گردند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار