باربیکیو بررسی، قیمت و خرید آنلاین

مهمترین دلیلی که می‌تواند موجب خاموش شدن کباب پز شما شود آب و رطوبت می باشد . در بسیاری از اوقات زمانی که باران یا برف می بارد شما نمی توانید از کباب پز استفاده کنید . به دلیل اینکه بارش باران می تواند موجب خاموش شدن کباب پز شما شود . در این شرایط استفاده از کباب پز سایه بان دار می تواند یک راه حل مناسب برای شما باشد . هنگامی که بخواهیم از کباب پز در باغ و ویلا استفاده کنید، باید در انتخاب آن شرایط مختلف فضای باز را در نظر بگیرید. همان طور که گفتیم باربیکیوها در طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند، که افراد می‌توانند هرکدام از آن‌ها را که بخواهند انتخاب کنند.

خرید باربیکیو ذغالی

یکی از مزایای این سبک از باربیکیو ها نگه داشتن حرارت و گرما است. برای ساخت باربیکیو آجری از آجر نسوز استفاده می شود زیرا با مرور زمان کیفیت و خاصیت خود را از دست نداده و می توان آن را در ابعاد و اشکال مختلف ساخت. کباب پز آجری طرفداران زیادی دارد زیرا حس نوستالژی و طبیعی بودن در شخص ایجاد می کند و از آجرهای تزئینی نیز می توان برای زیبایی بیشتر این باربیکیو ها استفاده کرد.

از محاسن آن علاوه بر عوامل ذکر شده در بالا می توان به ارزانی و قیمت پایین آن اشاره کرد . اما معایب استفاده از آن خطرات حاصل از دود زغال و تولید خاکستر است که سبب مراقبت و تمیزکاری بیشتر می شود. باربیکیو ذغالی برای کسی است که عاشق کل فرآیند کباب کردن است، فقط یک روش غذا درست کردن نیست. اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که به طعم و بوی غذا اهمیت می‌دهید خرید باربیکیو ذغالی می‌تواند یک گزینه عالی برای شما باشد. هنگام استفاده از کباب پز زغالی، بهتر است 30 دقیقه تا یک ساعت قبل از پختن ذغال‌ها را روشن کنید. یکی از بهترین و راحت‌ترین انواع کباب‌ پز های موجود در بازار از نظر نحوه استفاده “باربیکیوهای گازی یا همان کباب‎پزهای گازی” می‌باشند.

  • هنگام خرید باربیکیو ذغالی برای روف گاردن، به ظرفیت گزینه‌های ذخیره سازی، زمان ساخت، طول عمر و کیفیت قیمت منقل مواد فکر کنید.
  • البته شایان ذکر است که باربیکیو گازی می تواند ساختارهای مختلفی مانند آجری، سنگی، چدنی و استیل داشته باشد.
  • باربیکیو ذغالی مخصوص این کار طراحی شده تا شما بتوانید انواع غذا ها را کباب کرده و نوش جان کنید.
  • باربیکیو گازی دارای شعله‌های شبیه به زغال چوب است اما به راحتی همانند اجاق گاز قابل تنظیم می‌باشد.

شاید این اسم کمتر به گوش شما خورده باشد و یا اصلا آشنایی نداشته باشید. باربیکیو سنگی ظاهری متفاوت ایجاد کرده و جلوه زیبایی به حیاط ویلای شما می دهد. پخت گوشت بر روی باربیکیو باعث ایجاد طعم دودی شده که طرفداران زیادی دارد. تنوع در باربیکیو شرایطی را جهت انتخاب مناسب با امکانات را فراهم کرده است. با انتخاب درست آن می توانید از مزایای باربیکیو بهره مند شوید.

به هنگام خرید باربیکیو به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

ی تعطیل میباشد.باربیکیو باغی یا همان کباب پز انواع مختلفی دارد. شاید به هنگام کار با باربیکیو های ذغالی برای روشن شدن آن ها با مشکل مواجه شوید اما باربیکیو های گازی و برقی به راحتی روشن می شوند . و به همین دلیل قابلیت جا به جایی برای این نوع باربیکیو ها وجود دارد اکثر مدل های باربیکیو های خانگی هم به همین طریق هستند . اما متاسفانه این نوع باربیکیو ها دود زیادی را ایجاد می کنند و از این نظر می توان گفت که برای خانه های ویلایی مناسب خواهند بود و روشن کردن آن ها کمی به زمان نیاز دارد . باربیکیوهای گازی قابلیت جا به جایی به مکان‌های مختلف را ندارند و باید یک محل مشخص که اتصالات گاز در آن محیا است، برای آنها در نظر بگیرید.

اگر نگرانی اصلی شما در مورد طبخ استیک باشد، مهم است بدانید که حرارت باربیکیوهای گازی به اندازه باربیکیوهای زغالی نیست. گریل و باربیکیو ابزارهایی هستند که که اگر می‌خواهید یک کباب خوب درست کنید باید یکی از آنان را در خانه داشته باشید. باربیکیو و گریل‌ها برای فضای باز طراحی شده‌اند و باید آنان را در تراس یا حیاط قرار دهید. باربیکیوها دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشند. باربیکیو گازی و باربیکیو ذغالی رایج‌ترین نو‌ع‌های باربیکیو هستند که کاربردهای بسیاری نیز دارند در ادامه انواع هر یک را برای شما معرفی خواهیم کرد. می‌توان گفت که باربیکیو ذغالی و گازی محبوبیت بالاتری نسبت به دیگر انواع باربیکیو دارند و انتخاب از بین آن‌ها به سلیقه و نیاز کاربر برمی‌گردد.

مثلا تقریبا تمامی کباب پزهای تولید باربیکیو در تهران کیچن مجهز به گاز شهری و گاز کپسول مایع هستند و این کار را می‌تواند برای کاربر آسان کند. اما باربیکیوهای ذغالی از ذغال به عنوان سوخت استفاده می‌کنند و از طرف دیگر نیاز به تهویه مناسب دارند زیرا دود و خاکستر زیادی تولید می‌نمایند. انواع باربیکیو را می‌توان به لحاظ سوخت مصرفی دسته بندی کرد .

دستگاه‌های باربیکیوهای گازی یک وسیله بسیار راحت هستند که فرآیند کباب‌پزی را بدون استرس و آرامش می‌کنند. باربیکیو گازی به شما این امکان را می‌دهند که در هر زمان از سال از این دستگاه استفاده کنید. اگر قصد خرید باربیکیو گازی را دارید نگاهی به همین صفحه بیاندازید. چیزی که در انتخاب و ساخت باربیکیو سنگی حائز اهمیت می باشد، استفاده از متریال مناسب در جهت حفظ کیفیت و افزایش دوام و مقاومت آن می باشد.

باربیکیو بررسی، قیمت و خرید آنلاین

آجر به کار رفته در این نوع باربکیو، از نوع نسوز بوده و می‌تواند گرما را به خوبی در خود نگهدارد. از این رو می‌توان گفت که این نوع از کباب پز دوام بالایی دارد. و در آخر هم این که کباب پز های گازی دردسر های پخت پز و آماده سازی ذغال را ندارند.

بقیه مراحل زیاد سخت نمی باشد و می توانید به راحتی این کار را انجام دهید . یک باربیکیو برای نگه‌داشتن در ارتفاع و راحتی کار روی آن به چهار عدد پایه نیاز دارد. معمولاً زیر پایه‌ها چرخ‌کار گذاری می‌شود تا جابه‌جایی کباب‌پز را راحت کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار