اتاق فرارهای ترسناک مجموعه تاج اسکیپ روم تهران ماگرتا | allescape

مزیتی که این بازی نسبت به سایر سرگرمی‌ها داره اینه که هم توی اکثر شهرها وجود داره و در دسترسه، و هم تجربه این سرگرمی نیازی به صرف زمان زیاد یا تجهیزات نداره و به راحتی می‌شه این بازی رو تجربه تخفیف اتاق فرار کرد. ضمنا اتاق‌های فرار ژانر های مختلفی دارن و به ژانر ترسناک محدود نمی‌شن. بل، حداقل سن برای ورود به اتاق فرارهای معمایی 16 و برای اسکیپ روم های ترسناک 18 سال است. ۹۵ دقیقه طول می‌کشد و در ژانر ترس و معمایی طراحی شده است. بازی اتاق فرار متناسب با مجموعه‌ای که بازی در آن برگزار می‌شود و ژانر بازی و سبک آن، محدودیت سنی دارد.

  • اگه کلاستروفوبیا دارید حتما پیش از بازی از شرایط فضا مطمئن باشید.
  • لازم به ذکر است که هیجان این بازی به اندازه ای زیاد بود که در مدت زمان بسیار کوتاه اسکیپ روم ها نه تنها در تمام کشورهای آسیایی، بلکه در اروپا و کشورهای آمریکایی نیز راه گسترش پیدا کردند.
  • این سناریوهای اتاق فرار ترسناک به گواه بازیکنانی که تجربه شان کرده اند،.
  • هستید یا حتی در کرج هستید برای رفتن به اتاق فرار به راحتی می‌توانید با میزان تخفیف و خدمات ارائه شده در تخفیفان، مناسب‌ترین مرکز تفریحی را برای تفریح وهیجان انتخاب کنید.

اتاق فرار اسپرال یا Spiral Escape Room در واقع دو نوع بازی مهیج و دلهره‌آور دارد. یکی اتاق فرار قرارداد است که داستان مرگ ناگهانی یک سرمایه‌دار انگلیسی است و بازی ۴ تا ۶ نفره بوده و هفتاد دقیقه زمان دارد. بازی اتاق فرار پنهان شده، از دیگر بازی‌های اتاق فرار اسپیرال بوده که بازی ۴ تا ۷ نفره است و ۹۰ دقیقه زمان دارد.

حداقل سن ورود به بازیهای ترسناک چقدر است؟

اتفاقات و معماهایی هم که در حین بازی وجود دارند، جذابیت آن را دوچندان می‌کنند. البته اگر هنوز متوجه نشده‌اید که اتاق فرار چیست، پیشنهاد می‌کنیم مطلب زیر را بخوانید. اگر عاشق ژانر وحشت باشید و بخواهید سری به ترسناک ترین اتاق فرار تهران بزنید، باید اسکیپ مستر در شرق تهران را به یاد بیاورید.

اتاق فرارهای ترسناک و دلهره آور

اتاق فرارهای ترسناک مجموعه تاج اسکیپ روم تهران ماگرتا | allescape

مجموعه مرکز بازی های فکری، یکی از بهترین اتاق فرار در تهران محسوب می‌شود. این مجموعه با ارائه جذاب‌ترین بازی‌های چالشی، رتبه فوق‌العاده‌ای در این زمینه کسب کرده است. معمولا نوع هیجان بازی‌هایی که توسط این مجموعه ارائه می‌شود، بسیار مطلوب بوده است و سناریو‌ها استانداردی بین المللی و جذابی برای بازی‌های اتاق فرار در تهران ایجاد کرده‌اند. این اتاق فرار نیز، در لیستمعرفی بهترین اتاق فرارهای شمال تهرانقرار می‌گیرد. پیدا کردن ترسناکترین اتاق فرار در تهران شاید کمی مشکل به نظر برسد. جستجوی طولانی مدت در سایت‌های مختلف برای پیدا کردن انواع اتاق فرار با سناریوهای گوناگون، کار راحتی نیست.

اتاق فرار وضعیت قرمز (بیمارستان زامبی

راس ساعتی که رزرو کردید در لوکیشن بازی حاضر شوید و بعد از دریافت اطلاعات و آماده شدن از بازی لذت ببرید. از بین دوست و آشنا و فامیل یک تیم 4 تا 10 نفره تشکیل بدید و یکی رو بعنوان سرگروه انتخاب کنید. سعی کنید به جای نویسنده سناریو فکر کنید؛ هر سناریوی اتاق فرار هر. ظرفیت هر بازی بر اساس فضای بازی انتخاب شده و پیشنهاد اکید ما اینه که تعدادتون بیشتر یا کمتر نباشه تا لذت کافی رو از بازی ببرید. بله، بعد از رزرو آنلاین، از طریق تلفن، به ما اطلاع بدید تا گیم مستر اون بازی رو در جریان قرار بدیم و هماهنگی های لازم انجام بشه.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار